התאמה לארגון

ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור בבעלות ובניהול טל סופר

במציאות כמו שלנו, קביעת האסטרטגיה לפעילות שיווקית מגוונת לצד יחסי ציבור, הינה אתגר ברמה היומיומית.
מקצוענות, תוצאות ושירות איכותי במלוא מובן המילה – זה המוטו שלנו.
מה יוצא לכם מזה? (ותזכרו לשאול את זה תמיד!): מוניטין, יתרון תחרותי, מינוף עסקי, גיוסי הון, גיוס עובדים איכותי, הפקת אירועים ברמה ועוד…

ההתמחות שלנו: ייעוץ תקשורתי – שיווקי, באסטרטגיית יחסי ציבור לחברות ולגופים עסקיים קטנים, כגדולים, כמו גם ניהול תקשורתי בזמני משבר.

על לקוחות החברה נמנות חברות ישראליות ובינלאומיות המאמינות באסטרטגיה תקשורתית רחבה וארוכת טווח כדי למנף את פעילותן בפני קהל היעד. באמצעות מגוון פעילויות המשלימות זו את זו: חשיפה באמצעי התקשורת, הפקת כנסים וימי עיון, ניוזלטר תקופתי ועוד…, נבנית, נדבך אחר נדבך, התדמית הרצוייה.

לחברה שיתופי פעולה עם סוכנויות בארה"ב ובאירופה לצורכי קמפיינים חובקי עולם.

השגת יעדים ומיצוב העסק

החזון שלנו הינו ליזום ולהשיג נראות.
נראות זו באה לידי ביטוי במספר רבדים, המותאמים לארגון, שכל כולם מיועדים להשיג מטרות ולראות תוצאות במיצוב, בגידול היקף פעילותה של החברה, בגיוס עובדים איכותיים, בשימור עובדים קיימים, בהרחבת שיתופי פעולה עסקיים, בגיוסי הון, ובמינוף סיכויי זכייה במכרזים פרטיים ומוסדיים.
חשוב לזכור כי ככל שחברה שואפת למצוא עצמה באמצעי התקשורת, הרי שבעידן הנוכחי, שבו התקשורת עברה שינוי משמעותי, עבודתנו אינה נמדדת אך ורק במספר החשיפות, אלא במגוון הפעילות השיווקית הכוללת והאפקט שפעילות זו מייצרת.

עבודתנו מובילה, בין היתר, לנוכחות באמצעי התקשורת השונים הקיימים בישראל, אליהם נחשפים לקוחות, לקוחות פוטנציאליים, משקיעים, מתחרים,
כח-אדם איכותי וכל קהל מטרה אחר.

ייעוץ מקצועי, תוכן שיווקי/מקצועי ויחסי ציבור

אנו מעניקים ייעוץ מקצועי ויחסי ציבור, תוך שימת לב נדרשת לתכנים השיווקיים והמקצועיים היוצאים מהארגון, פנימה והחוצה. שימת לב זו חיונית להשגת החשיפה וכדי "לערוך היכרות" בין החברה לבין קהל היעד שלה, למצב ולשמר את שמה כחברה מובילה.

פעילות זו, בהתאמה אישית לארגון, תיצור את האפקט הדרוש להרחבת ולהעמקת פעילותה העסקית. בשורה התחתונה. אנו מאמינים כי הפעילות חייבת להיות מותאמת לגודלו ואופיו של הארגון, כמו גם לחזונו ומטרותיו.

הרציונל הוא לא לפעול בחלל ריק ובוודאי שלא בססמאות, אלא בהתייחסות מעשית לארגון, למצב השוק בתקופה הנתונה, לשינויים החלים במדיה באופן תדיר. תוכניות העבודה שלנו מבוססת על ניסיון עשיר והצלחה מוכחת עם מספר רב מאד של חברות הפועלות בשוק המקומי ומחוצה לו.
הליווי שלנו מאפשר לארגון להגיע לתוצאות מרשימות ובתוך כך להתייצב בראש התחרות ולא פחות חשוב – להישאר שם.

פעילות יחסי הציבור ותוצאותיה משקפות היטב את הבנתנו במדיה וברשתות החברתיות, כמו גם את היכרותנו המקצועית עם דרג מקבלי ההחלטות.

מדוע לבחור בטל סופר ומה הקשר לתשומת לב אישית?

אנו משקיעים בלקוחותינו תשומת לב אישית, כאילו היו היחידים בפורטפוליו. בהתחשב בנתונים ובקריטריונים הקיימים של המדיה, אנו נתאים את הפעילות של הארגון אל המדיה וגם את המדיה אל הפעילות של הארגון. מה שיעבוד "הכי" נכון בהתאמה לאסטרטגיה.
לקוחותינו נהנים מפעילות אנרגטית והתלהבות מהעשייה. ביכולתנו להעניק קשת רחבה של שירותים, קריאטיביות, יוזמה והבנת המדיה, החוברים יחד ותורמים להצלחה ולהשגת המטרות מתוך הבנת המטריה בה אנו פועלים.
אנחנו נודניקים, אבל בחן :-).

כל אחד עושה מה שהוא יודע הטוב ביותר. אנו יודעים לסייע לחברה להיבנות כגוף מנהיג ומוביל בתחומו.
שותפות, נחישות, יכולת זיהוי אייטמים, הבנת צרכי הלקוח, כתיבה שיווקית, ניהול נכון של הרשתות החברתיות, ייזום והפקה של כנסים וימי עיון, בהתאמה לארגון, הם אלה שעושים את ההבדל.

הניסיון מלמד.

לקוחותינו, בעבר ובהווה שמחים להעיד על כך
צלצלו ותמצאו מענה, תרתי משמע, טל סופר