ממליצים

גלעד רבינוביץ', בעלים ומנכ"ל חברת ITStraategy, ייעוץ אסטרטגי וניהולי. לשעבר מנכ"ל EDS ישראל, נטוויז'ן, החברה לאוטומציה, מלם ועוד.

"טל סופר מנהלת יחסי הציבור מספר 1. יצירתית, יוזמת, נחושה, חיה את הביזנס ומבינה את אסטרטגיית החברה וצרכיה. דוחפת את החברה ומובילה ובהחלט יודעת לשים על המפה באופן הכי נכון והכי איכותי."

נתן גביש, סגן נשיא לפיתוח עסקי בחברת Salesforce

"מהניסיון הרב שיש לי בעבודה עם אנשי יחסי ציבור, גיליתי שטל סופר נמצאת בעשירייה המובילה של יחצ"נים בתחומנו! טל מביאה ניסיון רב תוך כדי מיקוד במטרות העסקיות של הלקוח שלה, תוך כדי התמדה בהשגת היעדים לשביעות רצונו. הייתי ממליץ לכל חברה, ובמיוחד בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות, לבחון עבודה עם טל סופר."

עינת צור-שיין, מנכ"לית משותפת בחברת ServiceWise, שותפת זהב של Salesforce

"טל מביאה לכל סיטואציה יוזמה ומרץ רב, אנרגיות חיוביות מדהימות והמון שמחת חיים. מבחינתינו, זה מרגיש שהיא ממש חלק מהארגון ופועלת 120% מהזמן אך ורק לטובתנו. המשמעות היא שכיף מאוד לעבוד איתה, לא כל שכן שהיא עושה עבודה מקצועית נהדרת."

לי שפריר, Head of Marketing בחברת Kaymera, לשעבר סמנכ"לית השיווק של קומדע

"כשהתחלתי לעבוד עם טל לא ידעתי עד כמה אני ארוויח. בראש ובראשונה טל מקצוענית אמיתית! היא 'תקתקנית', קולטת מהר כל מידע טכנולוגי, יודעת לעבד מידע ולדלוור עד להבאת תוצר מושלם, הן מבחינת ייזום הרעיון וניסוחו והן מבחינת הפצתו לערוצים רבים ומגוונים. טל מומחית בתחומה, מספקת תוצרים איכותיים, זאת לצד עבודה משותפת נעימה!"

גיל סבר, מנכ"ל סייפנד

As the CEO of Safend I worked with Tal Sofer as our PR agency in Israel.
Tal was very professional and have created for us many engagements and PR opportunities. Tal is very connected in the Israeli tech news and media and managed to get us interviews and participation in hi-profile events.
I recommend working with Tal to any high tech company which needs exposure to the Israeli high tech market.

לורה גילינסקי, סמנכ"ל קשרי חוץ, מכון שלום הרטמן, לשעבר דירקטור תקשורת שיווקית בקבוצת Ex Libris

הניסיון שלי עם טל התחיל עם ההתעקשות שלה. אמרתי לטל שאולי אזדקק לשירותיה בעוד כשישה חודשים. ואכן, כעבור שישה חודשים היא יצרה איתי קשר והשאר היסטוריה. טל עבדה לצידי בהיותי דירקטור תקשורת שיווקית בקבוצת אקס ליבריס ולאחר מכן במכון הרטמן. בינתיים לא מצאתי את המשימה שטל לא ביצעה בהצלחה. במהלך השנים המלצתי עליה לאנשים רבים כולל בני משפחה—הכי מסוכן…

גבי בוגנים, לשעבר מנכ"ל סינאל מלל פייוויי

"המפגש הראשון שלי עם טל היה לפני כ 8 שנים  –  במהלך עבודתנו המשותפת הגענו להישגים נאים והצלחות רבות . טל יצירתית ומוכשרת שיודעת בעדינות ונחישות לקדם את לקוחותיה"

נתי אברהמי, לשעבר מנכ"ל קבוצת יעל

"טל עבדה איתי בעבר מספר לא מועט של שנים ותמיד הפגינה בעבודתה מקצועיות, אחריות, יצירתיות ומסירות רבה"

יעקב שרבן, לשעבר מנכ"ל MobileU

"מבינה את צרכי הלקוח, יצירתית בפתרון בעיות, הזדהות עמוקה עם החברה, דואגת גם לפרטים"